fbpx

LABRADOR MİX KIZIMIZ ‘AVCI’

Merhaba Benim Adım AVCI.

2 yaşında Labrador mix bir kızım. Genç yaşıma rağmen oradan oraya savrulduğum bir hayatım oldu. Edirne’de yavrularımı bir tarlada doğurmak zorunda kaldım. Çaresiz, aç ve susuz zamanlar geçirdim. Hiç kimse bana ve 8 tane yavrumla ilgilenmedi yaşam mücadelemi hiç bırakmadım. Çünkü ben bir Anneyim; Hayatımın değişeceğine ve yaşam hakkıma hep inandım. Ve o gün geldi, bir can dostu ile gözlerimiz buluştu ben dayanamadım ve ağladım. Oda kayıtsız kalmadı. Beni 8 yavrumla beraber ıssız bir araziden arabasına aldı. Bizi İstanbul’a götürdü. Burada ALTIN PATİLER TÜRKİYE nin çiftliğine getirdi. Gecenin 00:30’da 8 yavrumla bilmediğim bir yere geldik. Ama hayatımızın değişeceğini, mutlu, huzurlu, güvende olacağımı bilmeden korkarak gelmiştik. İyi ki gelmişiz, İyi ki can dostumuz bizi alıp bu muhteşem yere getirmiş, ona minnettarız. Artık yavrularım ile çok mutlu ve güvende yaşıyoruz. Hepsi büyüdüler ve yeni ailelerine kavuştular. Bende bu sıcak geçici yuvamda artık kalıcı ailemi bekliyorum.

Benim Ailem Sen Olurmusun?

Senin Evladın Olabilirim.

Sokaklarda Bana Çok Kötülük Yaptılar ve Çok örselendim bunun için hiç şımarmam, yaramazlık da yapmam.

Sen Yeter ki Beni Sev Sana olan İlgim ve şefkatim ile Hep Seninle Uyumlu Olurum.

Sen Yeter ki Beni Sev Seni ve Ailemi korumaya ve kollamaya her zaman çok hevesli ve daima hazır olurum.

Sen Yeter ki Beni Sev Benim Beslenme ve bakım masraflarım hiç de düşündüğün gibi yüksek değildir. Senin Yemediğin Bana Yeter.

Sen Yeter ki Beni Sev Sana Olan Minnet duygularım çok gelişir ve tahmin edemeyeceğiniz kadar Aileme sadık olurum.

Sen Yeter ki Beni Sev Sokaklarda Çok Kötü tecrübeler yaşadım, Bu Yüzden problem çözmede ve yaşamımda Sana Hiç Yük Olmam.

Seni ve Ailemi hiç yalnız bırakmam size Hep yoldaş olurum.

BENİ EVLAT EDİN.

Sahiplenmek İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir