Altın patiler Sokak Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneği

Yaşam ortamlarında, Doğada ve sokaklarda yaşayan sahipsiz, Sahipli hayvanların bakımı, Tedavisi, barınması, Kısırlaştırılması, Sahiplendirilmesi ve Şartlar ne olursa olsun korunmasına ve Kötü muamele Görmesine İzin vermeyen, kötü Yaşam şartlarından Kurtarılmasına yönelik kamu kurum ve kuruluşları ile yerel yönetimler, vede sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle Gönüllü hayvanseverler ile iş birliği, insani etkin ve kalıcı çözümler üretilmesine yönelik sosyal alanda faaliyet göstermek amacı ile 2000 yalında kurulmuş, T.C. İSTANBUL Valiliği ve İl Dernekler Müdürlüğü’ne kayıtlı bir Sivil Toplum Örgütüdür.
 
Günümüzde kontrolsüz şehirleşme hayvanların doğal yaşamlarını da olumsuz etkilemektedir. Gerek şehir içlerinde gerekse kırsal alanda özellikle köpeklerin insan desteği olmadan beslenmeleri ve tedavileri artık mümkün değildir.
 
Bizler, onların hayatına dokunarak yaşam alanlarını iyileştirmek, yaşam standartlarını yükseltmek, toplumda duyarlılığı ve farkındalığı artıracak çalışmalar yaparak onların yaşam mücadelelerine destek olarak ihtiyaçlarına tercüman olmak için bir araya gelmiş gönüllüleriz.
 
Derneğimiz, özellikle şehir dışlarına ve ıssızlara tecrit edilmiş yiyecek, su ve barınacak yeri bulunmayan ve insansız yaşaması mümkün olmayan başta köpekler olmak üzere sokak hayvanlarının kurtarılması, Tedavileri, beslenmesi, vede imkanlar dahilinde Gönüllü hayvanseverlerle beraber düzenli olarak yaptırmaktadır.
 
Faaliyetlerimizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.
 
Dernek olarak 2000 yılından itibaren sahipli, sahipsiz hayvanların Yaşam kalitesini yükseltmek amacı olan ve her zaman sahada olan, onlarla birebir ilgilenen gönüllüleriz. Ve sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 
Selim ÖZGÜR
Altın Patiler Sokak Hayvanlarını
Koruma ve Kurtarma Derneği
 

Biz her zaman hazırız Sende Gönüllü Ol

Bağışlarınız Onlar İçin Önemli

Yurtiçi ve Yurtdışı banka hesaplarımıza yapacağınız bağışlarınız, onların bakımı ve her türlü ihtiyaçlarının karşılanması için çok önemlidir.

Altın Patiler Hediyelik Ürünleri

İle Hem Sevdiklerinizi Hem de Patileri sevindirin...

Altın Patiler Destekçilerimiz ve Bağışçılarımız